BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Pas ndarjes së bujshme nga Bearti, Tea bën veprimin që nuk pritej kaq shpejt (Publikohen fotot që po qarkullojnë me shpejtësi)

Pas ndarjes së bujshme nga Bearti, Tea bën veprimin që nuk

Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve të fundit. Dyshja i dhanë fund lidhjes në mënyrë të befasishme për arsye xhelozie dhe pasigurie.

Ndonëse nuk ka shumë që janë ndarë, Tea është përfshirë në një vorbull tjetër thashethemesh. Në rrjet po përflitet se ish-konkurrentja e 'Përputhen' ka nisur një lidhje të re.

Shkak për këtë është bërë një video e publikuar në rrjete sociale, ku Tea shihet shumë e afërt me një djalë. Ai e puth shumë afër buzës dhe kjo nuk iu ka shpëtuar ndjekësve.

Pas ndarjes së bujshme nga Bearti, Tea bën veprimin që nukPas ndarjes së bujshme nga Bearti, Tea bën veprimin që nuk

Më të lexuarat