Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

Postuar: 11/09/2019 - 10:37

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi. Çifti prej kohësh thuhej se ishin ndarë, por lajmet i konfirmoi vetë Roberti duke postuar një status në të cilin shkruante se ai dhe Nora nuk janë më bashkë.

Roberti e falenderonte Norën për 14 vite që kanë kaluar bashkë dhe bënte të ditur se dashuria mes tyre ka mbaruar.

Tani këngëtari është fokusuar tek karriera dhe muzika. Pas koncerteve të shumta, Roberti ka shkuar në një resort në Turqi. Aty ai është fotografuar me këngëtaren e njohur, Big Mama.

Ndërkohë edhe Nora po vazhdon jetën e saj dhe ishte me pushime disa ditë së bashku me vajzën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 23:06

Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai i ka qëndruar besnik flokëve dhe mjekrës.

Postuar: 15/09/2019 - 21:08

Një histori aspak e zakonte ishte ajo e sotmja në rubrikën “Shihemi në gjyq” në E die

Postuar: 15/09/2019 - 19:06

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit ka qenë e mbushur plot surpriza.

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre,

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d