BREAKING NEWS

Shpresë e madhe! Studiuesit gjermanë shpikin testin që e jep menjëherë rezultatin për Covid19, mund të verifikojnë deri në 400 mijë raste në ditë (DETAJET)

Shpresë e madhe! Studiuesit gjermanë shpikin testin që e jep
x

Gossip

Pas ndarjes së bujshme, Robert Berisha bën atë që nuk pritej për Nora Istrefin

Pas ndarjes së bujshme, Robert Berisha bën atë që nuk pritej

Robert Berisha njoftoi publikisht para disa muajsh ndarjen e tij nga partnerja, Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee.

Këngëtari tregoi se tashmë rrugët e tyre do të vazhdonin të ndara, mirëpo ai do të gjendej gjithmonë pranë vajzës dhe Norës sa herë të ishte e nevojshme.

Madje, gjatë intervistave të fundit, Roberti është shprehur se vetëm vdekja e ndan nga mamaja e vajzës së tij dhe tregoi se ata ishin ende të martuar me letra, duke lënë të hapur mundësinë për rikthim.

Gjithashtu, “Rtsh.al” tregon se Roberti e ka gati edhe një këngë që mund të jetë dedikim për Norën.

Ai do të marrë pjesë në “Festivalin e 58-të të RTSH-së” me një këngë dashurie.

Kënga e tij do të ketë një tekst romantik dhe një muzikë të ndjerë, ndaj s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim derisa të dëgjojmë këngën e tij të re.

Vetë Roberti s’ka bërë ende asnjë deklaratë lidhur me projektin e tij të ri, me të cilin me siguri do të na surprizojë.