BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x

Gossip

Pas problemeve të fundit, Atdheu bën deklaratën që nuk pritej për Arjola Demirin

Pas problemeve të fundit, Atdheu bën deklaratën që nuk

Atdhe Xharavina dhe Arjola Demiri kishin një miqësi të ngushtë prej vitesh dhe do të duhej “Big Brother VIP” që të zbulohej kjo shoqëri.

Arjola ka publikuar së fundmi një foto ku shkruan “Shif çfarë femre ka bo nana”.  Dhe mes shumë komenteve ai që ka marrë vëmendje ka qenë Atdheu i cili shkruan “Të ka bo nona me katalog avash avash tu i zgjedh ma të mirat e mundshme për ty”. Duket se ata kanë nisur të ndiqen sërish dhe kanë zgjidhur problemet.

Pas problemeve të fundit, Atdheu bën deklaratën që nuk

Pak javë më parë u tha se dyshja i ka dhënë fund miqësisë së tyre 6-vjeçare. Madje Atdheu e hoqi Arjolën nga “Instagrami” dhe më pas të njëjtën gjë bëri edhe aktorja.

Pas problemeve të fundit, Atdheu bën deklaratën që nuk

Megjithatë i pyetur në një intervistë rreth kësaj zënke të supozuar ish-konkurrenti i “Për’puthen” e mohoi kategorikisht këtë gjë. “Komunikimin e fundit e kam para dy-tre ditës”, tha ai, duke ritheksuar se bashkë kanë miqësi të mirë.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother” një nga përplasjet më të mëdha të Arjola Demirit ishte ajo me Antonelën dhe për këtë përplasje ishte pikërisht Atdheu, i cili u dërgua nga produksioni brenda në shtëpi, për të dyja vajzat. Gjatë takimit të dyshes në ‘Big Brother’, Atdheu hyri për t’i dhënë mesazhin Arjolës dhe Antonelës të ulnin “gjakrat” si një mik i përbashkët i tyre.

Në kohën që aktorja e ’Portokalli’ ishte në “Big Brother” u aludua edhe për një lidhje mes të dyve gjë që u mohua nga të dy.

Më të lexuarat