BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Pas sherrit të bujshëm që u bë virale në rrjetet sociale, moderatorja e njohur shqiptare habit me deklaratën për Kejvina Kthjellën

Pas sherrit të bujshëm që u bë virale në rrjetet

Rreth dy vite më parë një sherr i bujshëm me protagoniste 3 vajza të njohura të showbizit Kejvina Kthellën, Oriola Marashin dhe Einxhel Shkirën bëri bujë të madhe.

Motivet e sherrit nuk u zbuluan, teksa u tha se çështja shkoi deri në polici dhe sërish nuk u mbyll me kaq pasi vazhdoi me thumbime e ironi në rrjetet sociale. Asokohe, Einxhel tregoi se kishte pasur një zënkë me Kejvinën për arsye banale teksa Oriola kishte shkruar për ta mbështetur atë(Kejvinën) në debatin e tyre. Megjithatë, prej kohësh kjo çështje ka qenë larg vëmendjes së medias dhe tre protagonistet nuk janë përfshirë më në situata të tilla.

Së fundmi, Einxhel ka qenë e ftuar në “Natën me Aulonën” që transmetohet mbrëmjen e sotme, të shtunën, në orën 21:00. Aulona Musta ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video me gjërat më pikante të puntatës së nesërme. Dhe gjatë promos dëgjohet që e pyet “Çfarë mendimi ke për Kejvina Kthjellën?” Dhe ajo që ka thën Einxhel ka habitur jo pak ndjekësit. “Unë mendoj se është një personazh shumë pozitiv faktikisht.”-thotë ajo duke treguar se ka lënë pas çdo gjë që ka ndodhur mes tyre.