BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Pas sherrit të Shakohoxhës me Ilda Bejlerin, ‘revoltohet’ komentatorja sportive: Kur shef je vete, parti je vete... 

Pas sherrit të Shakohoxhës me Ilda Bejlerin, ‘revoltohet’

Sherri mes moderatores Ilda Bejleri  dhe Dritan Shakohoxhës ka bërë jo pak bujë në media ditët e fundit. Shakohoxha është shprehur se ka qenë ai i pari, që e ka marrë Ildën në televizion bashkë me djemtë e stafit. Ndërkohë moderatorja nuk ka nguruar të përgjigjet shkurt: ‘Nga puna të marrin dhe të heqin pronarët dhe jo komentatorët e ndeshjeve'.

Pas këtyre replikave, ka reaguar komentatorja sportive e parë femër në trojet shqiptaret, Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa, e cila përmes një statusi në ‘Facebook’ ironizon Shakohoxhën dhe del në mbrojtje të Ildës. ‘Kur shef je vete, parti je vete edhe komentatore je vete’, shkruan Krelani.