BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Gossip

Pas shkëputjes disavjeçare, Eni Koçi bën para paralajmërimin e bujshëm për fansat

Pas shkëputjes disavjeçare, Eni Koçi bën para

Eni Koçi ka dhënë një lajm mjaft të bukur për fansat, pasi ka thënë se shumë shpejt do e shohim me projekte të reja muzikore.

Këngëtarja e njohur, Eni Koçi, ka disa vite që është shkëputur nga muzika, duke mos sjellë këngë të reja për fansat e saj.

Por së fundmi, ajo ka dhënë një lajm mjaft të bukur për ata, pasi ka thënë se shumë shpejt do e shohim me projekte të reja muzikore.

Lajmin emocionues e ka bërë të ditur vetë, artistja. Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj, Eni Koçi u pyet kur do t’i kthehet muzikës, ajo ka thënë se është duke punuar në studio në disa projekte.

“Tash i jam kthyer punës në studio dhe po punoj me projektet e reja që do të publikohen së shpejti”, ka thënë këngëtarja e njohur.

Ndërkohë gjatë kësaj kohe, Eni duket se ka marrë pushim duke iu dedikuar tërësisht familjes së saj dhe vetes, por sot ka njoftuar rikthimin e saj në muzikë.