BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Pas shumë kohësh mungesë, rikthehet në skenë Ledion Liço me një projekt gjigant/ Trashëgimtarja e Top Channel i nxjerr sekretin: Zoti producent është gati (Foto)

Pas shumë kohësh mungesë, rikthehet në skenë Ledion

Një mungesë e madhe është vërejtur mes publikut dhe moderatorit të njohur, Ledion Liço. Duket se diçka e re po vjen, ka qenë Lori Hoxha në fakt që e ka nxjerrë, por ende nuk dihet se për çfarë.

Në InstaStory, Lori ka ndarë një foto të kunatit ku tregon se po bëhen gati për të xhiruar diçka, por s’na e ka treguar se çfarë është, duke na lënë kuriozë.

Në fakt, Ledioni e ndihmon gjithmonë Lorin me videot e saj në Youtube, ndaj një video e re në kanalin e Lorit nuk përjashtohet si mundësi.

 “Zoti producent është gati”, shkruan Lori, mbi foton e Ledionit, në ambiente pune.

Pas shumë kohësh mungesë, rikthehet në skenë Ledion

Kujtojmë se Ledioni ishte një nga figurat më të pëlqyera në vend, pasi ka prezantuar shumë programe në Top Channel. Ai është i martuar me vajzën e ish- pronarit të Top Channel, Sara Hoxha. Çifti ka dy djem.

Më të lexuarat