BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x
BREAKING NEWS

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të shpëtojë nga dosja e spiunit, njësoj siç ia hodhi paq me videon me zë dhe figurë të Dritan Priftit, ja prapaskenat

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të
x
BREAKING NEWS

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa përfshirë..."/ Gazetari i njohur zbardh skandalin e fundit, zbulon sa kushtoi dhoma e Ramës në hotelin luksoz në Manhatan: Ishin vetëm ky dhe kryeministri i Marokut!

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje, ja dosja tjetër “përvëluese” për ish-presidentin që do të çoj në SPAK, shumë shpejt do të arrestohen dy kokat më të mëdha të politikës

Idajet Beqiri: Banda e Ilir Metës më ka kërcënuar me vrasje,
x
BREAKING NEWS

Kaos në Rusi, fillojnë komplotet për të rrëzuar nga pushteti Vladimir Putinin, dalin për herë të parë 8 emrat surprizë që mund të zëvendësojnë “Carin”

Kaos në Rusi, fillojnë komplotet për të rrëzuar nga
x

Gossip

Pas shumë vitesh karrierë, aktori me famë botërore merr vendimin që asnjë se priste

Pas shumë vitesh karrierë, aktori me famë botërore merr

Legjenda e Hollivudit, Steve Martin, është gati të heqë dorë nga aktrimi. Nga “Saturday Night Live” deri te seriali i tanishëm “The Only Murders in the Building”, Martin i ka bërë të gjitha. Ai është fitues i çmimeve Emmy dhe Grammy për punën e tij, e cila përfshin shkrimin, aktrimin, muzikën, komedinë dhe prodhimin.

“Kur të përfundojë kjo shfaqje televizive, nuk do të kërkoj më”, tha aktori 76 vjeçar për The Hollywood Reporter . “Unë nuk do të kërkoj filma të tjerë. Nuk dua të bëj filma artistikë.”, shtoi ai. Arsyeja? Martin, i cili ka qenë në industri që nga viti 1968, tha se po i jep përparësi jetës jashtë ekranit.

Pas shumë vitesh karrierë, aktori me famë botërore merr

Prezantimi i kopertinës së shkurtër të Steve Martin dhe Martin

“Unë kam një jetë familjare që është vërtet argëtuese,” vazhdoi ai. “Për të filmuar një film tani, për të shkuar diku tjetër për të jetuar, nuk jam i gatshëm ta bëj më këtë. Nuk mund të zhdukem për tre muaj.” Megjithatë, ai theksoi se nuk mendon që të tërhiqet plotësisht nga aktrimi.

“Gruaja ime [Anne Stringfield ] vazhdon të thotë, ‘Ti gjithmonë thua se do të tërhiqesh dhe pastaj gjithmonë mendon diçka’,” tha Martin. “Unë me të vërtetë nuk jam i interesuar të dal në pension. Nuk jam. Por thjesht do të punoja pak më pak. Ndoshta.”, u shpreh mes të tjerash ai.