BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

Pas shuplakës që bëri namin në mbarë botën, Will Smith shfaqet sërish dhe bën deklaratën e bujshme

Pas shuplakës që bëri namin në mbarë botën, Will

Will Smith është rikthyer sërish në vëmendjen e të gjithëve. Edhe pse qëndroi i heshtur pas shuplakës famëkeqe, ai së fundmi ka qenë i ftuar në “The Daily Show With Trevor Noah”.

Ai bëri një rrëfim të gjerë lidhur me situatën.

“Oscars ishte një natë e tmerrshme, siç mund ta imagjinoni. Ka shumë dallime të vogla dhe kompleksitet në këtë. Por në fund të ditës, thjesht humba. Po kaloja një kohë të vështirë atë natë. Jo se kjo e justifikon sjelljen time… ishin shumë gjëra. Unë isha djali i vogël që shikoja babain e tij duke rrahur nënën e tij. E gjithë kjo mu rikthye në atë moment. Nuk është ai që dua të jem”, theksoi aktori i njohur.
Më tej, ai ka bërë edhe një tjetër deklaratë duke thënë se e do shumë Chris dhe se theksoi se shumë njerëz kërkuan që Will të shkojë në burg pas incidentit që ndodhi.

 “Unë e dua Chris. Ne jemi shokë. Të dua, por e gjithë kjo gjë është e shëmtuar… e di që ne jemi si “çfarë bëri Will? Çfarë ndodhi”? Shumë njerëz thanë, ‘ai duhet të shkojë në burg’,” tha Smith buzëqeshi. “Disa reaguan ndaj ekstremeve.”- vijoi më tej aktori i njohur.