Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas skandalit të bujshëm të vjedhjes së çiftit zvicerian, Loredana i lë të gjithë pa fjalë/ Këngëtarja bën atë që nuk pritej

Postuar: 22/05/2019 - 08:34

Loredana ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas lajmit të bujshëm se një çift zviceran e akuzon për vjedhje. Loredana mbajti edhe një konferencë pak ditë më parë ku u shpreh se paratë janë marrë me dëshirën dhe vullnetin e gruas zvicerane dhe ajo nuk dinte gjë për këtë histori deri në vitin 2018.

Duket se reperja e ka hedhur pas krahëve këtë histori dhe po përqendrohet tek karriera pasi sot ajo dhe Mozzik kanë paralajmëruar këngën e re.

Loredana ka postuar një foto ku shfaqet me reperin gjerman Dardan dhe Mozzikun. Ndërsa ky i fundit ka zbuluar se së shpejti do sjellin këngën e re.

"Së shpejti, a jeni gati?", ka shkruar Mozzik në foton ku shfaqet me reperin gjerman.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/06/2019 - 15:47

Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerr një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dhe janë kthyer menjëherë në hite.

Postuar: 18/06/2019 - 12:29

Benard Marashi dhe Xheni Mhillaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura për pu

Postuar: 18/06/2019 - 12:09

Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta është një ndër personazhet më ak

Postuar: 18/06/2019 - 10:18

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, kërcënoi me dëbimin e miliona njerëzve që jetoj

Postuar: 18/06/2019 - 08:51

Ditën e djeshme reperja shumë e komentuar e shoëbizit, Tayna, u diplomua në një universitet të Pr

Postuar: 17/06/2019 - 19:51

Kejsi Medini ishte protagoniste e videos “Pa ty dashni”, një bashkëpunim i babait të

Postuar: 17/06/2019 - 19:00

Duke qenë një nga artistet shqiptare më të dashura për publikun, Rozana Radi është edhe ndër më t