BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’ në akuza të rënda: Si krimineli në vendin e krimit! E pritën ashtu si ai e meriton

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’ ashpër ndaj Berishës: Nuk fitohet me aleat Ilir Metën dhe me armik SHBA-të

Nuk përmbahet kreu i PD Krujë, ‘shpërthen’
x
BREAKING NEWS

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent

Frikë nga një ofensivë ukrainase, Putin merr vendimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në Nikël, 100 efektivë dhe dronë vihen në lëvizje

Çfarë po ndodh? Policia dhe FNSH aksion ‘blic’ në
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata/ Rusia kërcënon Britaninë: Nëse furnizoni Ukrainën me armë...

Tensionohet situata/ Rusia kërcënon Britaninë: Nëse
x
BREAKING NEWS

Mbetet mister vdekja e 4 rusëve në Golem, Prokuroria merr vendimin e papritur

Mbetet mister vdekja e 4 rusëve në Golem, Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër
x

Gossip

Pas sulmit kundrejt Top Channel, reagon Donald Veshaj: Të kam dhj*rë..

Pas sulmit kundrejt Top Channel, reagon Donald Veshaj: Të kam dhj*rë..

Ngjarja e orëve të para pas mesnate, ku një breshëri plumbash iu drejtua kompanisë mediatike “Top Channel” dhe pati një humbje jete, ka tronditur opinionin publik.

Kjo ngjarje e rëndë ka sjellë reagimin e menjëhershëm të organeve kompetente si dhe të krerëve të shtetit.

Nga ana tjetër të shumta kanë qenë reagimet nga personazhet publik që punojnë në “Top Channel”.

Një prej tyre ka qenë edhe aktori e moderatori Donald Veshaj, i cili me anë të një postimi në InstaStory ka shkruar:

“Shqipëri të kam dhj*rë, s’të kuptova asnjeherë”. 

Pas sulmit kundrejt Top Channel, reagon Donald Veshaj: Të kam dhj*rë..

Kujtojmë se aktualisht policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa pak më parë reperi Kleviol Ahmeti ka bërë me dije se ka qenë një prej të dyshuarve për këtë akt kriminal pasi policia ka zbarkuar në orët e para të mëngjesit në banesën e tij në Lushnjë.

Reperi i ka mohuar këto akuza, mirëpo çdo gjë mbetet për t’u zbuluar në vijim pas komunikimit të organeve kompetente.