BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Pas super bashkëpunimit që mori miliona klikime, dy këngëtaret e njohura shqiptare nuk flasin më, plasin "diss-et" për njëra-tjetrën (VIDEO)

Pas super bashkëpunimit që mori miliona klikime, dy

Të gjitha thashethemet për prishjen e marrëdhënies mes Taynas dhe Dafina Zeqirit kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme.

Dhe po, duket se janë të vërteta!

Tayna ishte e ftuar mbrëmjen e të dielës në emisionin e Meriton Mjekiqit “Gjoni Black”, ku siç e do zakoni i këtij emisioni, ka bërë edhe një freestyle. Dhe të gjithë fansat mendojnë se ai është “diss” për Dafinën dhe kundërpërgjigje ndaj këngës së saj “Zili zili”.

Pas super bashkëpunimit që mori miliona klikime, dy

Ndër të tjera, reperja thotë gjatë freestyle:

Po m’vje inati? Jo bre, ty t’vjen inati. Hajde po shtyhum, sy m’sy se dorën ta zgjati. Ato nuk din me fol shqip ëoë, le mo me repovat! Dhjetë vjet karrierë për dy vjet i kom bo”

Ndërkohë, Dafina në “Zili zili” që është një diss i pastër thotë:

"Inatin mrena n’shpirt e kini. S’mun dashni me dhon kur n’zemrën tane ki veq zili zili."

Pas super bashkëpunimit që mori miliona klikime, dy

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 freestyle-t edhe intervisten e plote i gjeni n'youtube [email protected] @meriton.mjekiqi

A post shared by Tayna (@tayna) on

Sikur mos të mjaftonte kjo, vulën muhabetit i ka vendosur fakti që ato kanë hequr njëra-tjetrën nga Instagrami.

Dy artistet ishin follow deri mbrëmjen e djeshme. Nuk e dimë se kush e ka hequr e para kë, por tashmë nuk ndiqen më.

Zërat për prishjen e raportit mes tyre nisën që në muajin korrik, pasi u vu re se dy këngëtaret nuk e mbështesnin më njëra-tjetrën për projektet e reja.

Ndryshe nga sa kishin bërë më parë, prej kohësh ato qëndronin në heshtje kur bëhej fjalë për suportin ndaj njëra-tjetrës.

Tayna dhe Dafina shfaqën jo pak kimi në bashkëpunimin e tyre të titulluar “Bye bye” që është edhe bashkëpunimi mes dy femrave shqiptare me më shumë klikime.

E kur ne prisnim që kjo dyshe e fortë të na surprizonte me ndonjë bashkëpunim tjetër, e kundërta ndodhi.

Nuk i dimë arsyet që çuan në përfundimin e kësaj marrëdhënie, por mbetemi në pritje të ndonjë reagimi prej tyre.

Më të lexuarat