BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

Pas të vëllait, edhe Endri Prifti përflitet për një romancë me gazetaren e njohur (Foto)

Pas të vëllait, edhe Endri Prifti përflitet për një

Ndërkohë që vetëm pak ditë më parë Stefi Prifti pranoi publikisht se ishte në një lidhje dashurie, ditët e fundit vëllai i tij, Endri Prifti po përflitet për një romancë.

Sipas zërave që po qarkullojnë së fundmi në median online, këngëtari i njohur po shijon një lidhje romantike me gazetaren e njohur, Ola Bruko. Kujtojmë se që të dy personazhet e njohur publik kanë punuar së bashku ne një program televiziv, aty ku pretendohet se ka lindur edhe dashuria e tyre.

Pas të vëllait, edhe Endri Prifti përflitet për një

Bruko ka disa kohë që është ndarë nga ish-bashkëshorti i saj, Andi Papaproko me të cilin ka dy fëmijë, një djalë edhe një vajzë.

Sipas spekulimeve, dyshja e njohur ka nisur të bashkëjetojë dhe se romanca e tyre duket tepër serioze. Deri tani ende nuk kemi një konfirimim nga ana e Olës apo Endrit në lidhje me këto thashetheme që kanë pushtuar shtypin rozë prej ditës së djeshme.

Pas të vëllait, edhe Endri Prifti përflitet për një

Endri Prifti është një personazh që rrallë herë ka folur për jetën e tij personale por në një intervistë të dhënë në muajin mars të këtij viti, ai rrëfeu se prej një viti nuk kishte takuar djalin e tij të vogël, duke u shprehur se as ligji nuk kishte funksionuar. Artisti i njohur ka dy djem, të cilët kanë 9 vite diferencë nga njëri-tjetri.