BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Gossip

Pas 'tërmetit' që shkaktoi me publikimin e librit, zbulohet se çfarë do të ndodhë me Princin Harry

Pas 'tërmetit' që shkaktoi me publikimin e librit, zbulohet

Ai është një nga personat që në periudhën e fundit ka pushtuar mediat e huaja. Princi Harry, pas publikimit të librit të tij të titulluar ‘Spare’, sheh emrin e tij të shfaqet në revista dhe tabloide ndërsa diskutohet për marrëdhënien e tij me anëtarët e familjes mbretërore britanike. Në fakt, të gjithë po pyesin nëse ai do të jetë i pranishëm në kurorëzimin e babait të tij, Mbretit Charles.

Ndaj ndërkohë që nuk është dhënë një përgjigje zyrtare për ngjarjen më sipër, Princi Harry është duke përgatitur daljen e tij të radhës. Në veçanti, ai do të jetë në konferencën e organizatës “Better Up” në San Francisko, më 7 dhe 8 mars. Duka i Sussex do të jetë në mesin e të ftuarve të famshëm që do të flasin për shëndetin mendor, duke përfshirë Issa Rae, David Chang, Robin Arzon dhe Adam Grant.

Paraqitja e tij në konferencë do të jetë paraqitja e tij e parë profesionale që nga botimi i librit të tij më 10 janar, në të cilin ai ka folur për betejat e tij për shëndetin mendor pas vdekjes tragjike të nënës së tij, Princeshës Diana. Ajo që ka marrë shumë vëmendje në “Spare”, është pjesa ku Harry ka treguar se është rritur pa afeksion nga babai i tij Charles.