BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Gossip

Pas thashethemeve për një lidhje dashurie me basketbollistin, Eneda Tarifa bën veprimin e papritur

Pas thashethemeve për një lidhje dashurie me basketbollistin, Eneda

Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa po përflitet se është në një lidhje me basketbollistin Gent Lasku. Gjithçka nisi pas disa fotove të publikuara, ku dyshja u shfaqën duke u përqafuar dhe duke pirë verë.

Mirëpo, pavarësisht kësaj askush nuk konfirmoi asgjë. Kjo bëri që këngëtarja të mos ishte edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo zgjodhi që prej një muaji të mos ndante foto të sajat, kjo edhe si një “strategji” për të mos tërhequr vëmendjen e mediave.

Mirëpo, mesa duket ka ardhur momenti dhe Eneda ka postuar në Instagram një ‘selfie’, krahas së cilës shkruan: “Kohë pa u parë…”.

Kujtojmë që këngëtarja është nënë e një vajze, të cilën e ka nga lidhja 18-vjeçare me Erjon Zaloshnjan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)