BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Gossip

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e "Përputhen" që është një emër shumë i njohur, autorja e programit në Top Channel publikon foton e vajzës bombastike

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Me daljen e Shqipes dhe largimin e Fjorelës, produksioni i “Përputhen”, ashtu siç kishte njoftuar për hapje audicionesh, njoftoi dje se javën e ardhshme do të kemi të reja.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Autorja e programit, Olsa muhameti tregoi në Insta Story vetëm format e një vajze, kur dikush e pyeste:

“Kur do vijnë vajzat e reja, duam një uragan këtë herë”

“Të duket uragan?”, i shkruan autorja duke mos treguar shumë.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Mësohet se konkurrentja e radhës nuk është një emër i panjohur.

Ajo quhet Melisa Lleshi dhe ka qenë pjesë e Miss Universe Albania.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Për aq kohë sa autorja e programit e ka cilësuar si uragan, do të thotë që Melisa i ka kaluar audicionet dhe pritet të bëhet pjesë e programit.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e