BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e "Përputhen" që është një emër shumë i njohur, autorja e programit në Top Channel publikon foton e vajzës bombastike

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Me daljen e Shqipes dhe largimin e Fjorelës, produksioni i “Përputhen”, ashtu siç kishte njoftuar për hapje audicionesh, njoftoi dje se javën e ardhshme do të kemi të reja.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Autorja e programit, Olsa muhameti tregoi në Insta Story vetëm format e një vajze, kur dikush e pyeste:

“Kur do vijnë vajzat e reja, duam një uragan këtë herë”

“Të duket uragan?”, i shkruan autorja duke mos treguar shumë.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Mësohet se konkurrentja e radhës nuk është një emër i panjohur.

Ajo quhet Melisa Lleshi dhe ka qenë pjesë e Miss Universe Albania.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Për aq kohë sa autorja e programit e ka cilësuar si uragan, do të thotë që Melisa i ka kaluar audicionet dhe pritet të bëhet pjesë e programit.

Pas vullkanit vjen uragani, zbulohet konkurrentja më e re e

Më të lexuarat