Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas zërave se zëvendësoi Seldin me reperin e njohur, reagon vetë Mimoza Shkodra

Postuar: 16/11/2018 - 13:13

Mimoza Shkodra padyshim është ndër artistet më të përfolura të momentit. Pas ndarjes nga ish i fejuari Seldi Qalliu, ajo tashmë po i rikthehet skenës muzikore me këngë të reja. Pas dy bashkëpunimeve me Seldin, u mendua se Mimoza e zëvendësoi atë me reperin Gold AG. Dyshimet nisën bazuar në një foto të tyre bashkë.

Por Mimoza ka sqaruar për fansat se nuk bëhet fjalë për ndonjë bashkëpunim mes tyre siç u aludua nga mediat.

Ata janë bërë bashkë për xhirimeve të programeve të fundvitit, gjë që e ka sqaruar vetë  Mimoza, ndërsa ka zbuluar se për momentin do të vijë me këngë solo.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 07:22

Është mjaft e rezervuar, sa i përket jetës private. Këngëtarja, Taylor Swift e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private siç e mbajti edhe me Joe Alwyn.
 

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që p

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!