BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

“Pash Zotin çfarë je duke bërë”/ Arbana Osmani mbetet pa fjalë kur sheh Antonelën në prapaskenë (Foto)

“Pash Zotin çfarë je duke bërë”/ Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani ka filmuar Antonelën teksa vishej në prapaskenë përpara fillimit të emisionit dhe është habitur. Arsyeja? Antonela shfaqet duke veshur një veshje që Arbanës iu duk shumë e çuditshme.

Konkurrentja e "Përputhen" mundohet për të veshur një palë çorape mbi taka teksa e ndihmojnë edhe të tjerë.

"Pash Zotin çfarë je duke bërë Antonela? Nuk kam fjalë, nuk e di domethënë, ku i gjen këto veshje njëherë, ku i gjen", dëgjohet t'i thotë Arbana teksa Antonela qesh.

"I ka çuar veshket skenike në një tjetër nivel", shkruan Arbana për Antonelën.

“Pash Zotin çfarë je duke bërë”/ Arbana Osmani“Pash Zotin çfarë je duke bërë”/ Arbana Osmani

“Pash Zotin çfarë je duke bërë”/ Arbana Osmani

Më të lexuarat