BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Gossip

Pasi deklaroi ndarjen me Romeo Veshajn, Jonida Maliqi merr dhuratën që nuk e priste

Pasi deklaroi ndarjen me Romeo Veshajn, Jonida Maliqi merr dhuratën që

Këngëtarja Jonida Maliqi ka ndarë një video ku shfaqet përpara një buqete të madhe me trëndafila të kuq.

“J.M”, shkruhet mbi trëndafilat e kuq duke mos zbuluar dot asnjë detaj më shumë rreth kësaj surprize. Këngëtarja nuk ka shkruar asgjë tjetër, ndonëse ka lënë të kuptohet se kjo dhuratë e ka habitur.

Nuk dihet ende se cili është adhuruesi sekret i Jonidës, megjithatë kjo tufë plot trëndafila mbetet një dhuratë tejet speciale dhe plot dashuri.

Kujtojmë se në emisionin e saj, ‘Jonida’s Room’, Maliqi zbuloi se është ‘single’.

Pasi deklaroi ndarjen me Romeo Veshajn, Jonida Maliqi merr dhuratën që

Më të lexuarat