BREAKING NEWS

Edi Rama jep sinjale për ndryshime në qeveri, zbardhen paralajmërimet në takimet me deputetët e krerët e bashkive, ja ministrat që pritet të lëvizin

Edi Rama jep sinjale për ndryshime në qeveri, zbardhen
x

Gossip

Pasi dha lajmin e shërimit nga koronavirusi, Florjan Binaj publikon foton me bashkëshorten dhe dy fëmijët dhe ka një mesazh

Pasi dha lajmin e shërimit nga koronavirusi, Florjan Binaj publikon foton

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj dje dha lajmin se është shëruar nga koronavirusi.

“Më në fund Covidi më la. Falenderoj të gjithë ata miq e mikesha që më qëndruan pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”, shkruante Binaj.

Sot aktori ka postuar foton e parë pas lajmit se ishte i prekur nga Covid-19. Binaj ka pozuar me dy fëmijët, bashkëshorten dhe dy miqtë e tij.

Aktori duket i lumtur dhe në formë teksa shkruan krah postimit: Lum ata që kanë miq të vërtetë!

Pasi dha lajmin e shërimit nga koronavirusi, Florjan Binaj publikon foton

Më të lexuarat