Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi doli në emisionin e Besit, Ermali Mamaqi i bën Xhensilës komentin e papritur: Aman shyqyr!

Postuar: 22/04/2019 - 12:55

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka qenë e ftuar në rubrikën "BE Caffee" në 'E diela shqiptare' ku së bashku me Besin kanë treguar shumë të pathëna nga jeta e tyre. Teksa Xhensila hyri në studio dy aktorët e njohur, Olsi dhe Erioni, e pyetën Besin se përse vonoi kaq shumë që ta sillte në emision.

“E dini ju sa më kushton mua një e ardhme e Xhensilës në televizion? Këpucët, fustani, varsja, manikyri, pedikyri. 1500 euro shpenzime”, duke shkaktuar shumë të qeshura tek publiku.

Xhensila ka publikuar së fundmi disa pamje të shkëputura nga intervista, mirëpo të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen komenti moderatorit të emisionit të njohur ‘Xing me Ermalin’, Ermal Mamaqi.

“Aman shyqyr që dole. Mezi po e prisnim ne të Xing-ut… besoj e morëm vizën tani”, ka shkruar me humor Ermali, ndërkohë që Xhensila i është përgjigjur me disa emoji duke nënkuptuar që shumë shpejt mund ta shohim në 'Xing me Ermalin'.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazanit është bërë edhe më i ndjeshëm ndaj tyre.Si një djalë tepër bujar që është, ai ka vendosur që të bëjë një gjest prekës

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik

Postuar: 24/05/2019 - 20:20

Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na

Postuar: 24/05/2019 - 13:43

Figura të njohura publike kaluan në tapetin e kuq të Kanës gjatë këtyre ditëve, duke tërhequr vëm