Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi e akuzuan për operacione plastike, vajza e Majlinda Bregut kthen përgjigjen epike

Postuar: 18/08/2018 - 19:35

Vajza e Majlinda Bregut bie shpesh pre e akuzave për operacione plastike për pamjen dhe linjat e saj fizike.

Por pas një komenti në rrjetet sociale 20-vjeçarja ka vendosur të reagonte, duke iu përgjgjur ashpër akuzave.

Njëri prej komentuesve e akuzon Kejdën për ndërhyrje plastike dhe se duket shumë më e madhe në moshë nga sa ajo është në të vërtetë.

Ajo i shkruante se:

Je shumë e vogël për gjithë këto ndërhyrje dhe grim, hundë e bërë, buzë të bëra. Dukesh 40-vjeç, më fal që po ta them por nga konstrukti trupit dhe fytura dukesh 30-40 vjeçe”.

Kaq ka mjaftuar dhe Kejda i ka kthyer një përgjigje plot ironi ndjekësit të saj në ‘Instagram”.

Ajo i është përgjigjur se:

Të falenderoj për kritikën. Të më falësh por hundën, buzët, mollëzat etj e tj, mi kanë bërë pak keq sepse atëhere kur linda unë para 20 vitesh aq ishin mundësitë, ishte silikoni i keq”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 33

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2018 - 10:57

“Ndonjëherë unë bëhem pak flirtues dhe e sugjeroj diçka të tillë. Ose mund ta sugjerojnë ato. Për shembull, mund të marr një fotografi të saj në vaskë ose me shkumë ose mund ta dërgoj një të tillë”.

Postuar: 22/11/2018 - 10:23

Këngëtarja e mirënjohur e muzikë popullore Maya Alickaj, është një artiste e cila ka bërë për vet

Postuar: 22/11/2018 - 10:16

Ceremonia e ndarjes së çmimeve "Kult" zhvilluar mbrëmjen e djeshme, ka qenë një dështim

Postuar: 22/11/2018 - 08:39

Fillimisht erdhi lidhja, djali Troi, martesa dhe më pas divorci!

Postuar: 22/11/2018 - 08:28

Renato Mekolli është një ndër shefat e kuzhinës më të njohur në vend.

Postuar: 21/11/2018 - 23:41

Këtë të shtunë në "Xing me Ermalin" do të jetë një i ftuar kryeministri i Kosovës, Ramu

Postuar: 21/11/2018 - 23:06

Orinda Huta të “mashtron” me portretin e ëmbël, me sytë bojëqielli e buzëqeshjen plot