Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi e futi në ‘sherr’ me Eduartin, Xhemi nuk i ndahet Arbanës, i zë derën dhe na zbulon shtëpinë e saj përrallore

Postuar: 17/08/2019 - 15:08

Jemi mësuar t’i shohim çdo fundjavë në ekran, ndërkohë që njëra përlot teleshikuesit ditën e shtunë, tjetra u dhuron atyre shumë buzëqeshje të dielën, por Xhemit dhe Arbanës nuk u ndahet shpirti as në jetën e përditshme. Të dyja moderatoret e njohura të ''Top Channel" janë zyrtarisht me pushime e mesa duket kanë kaluar ditën e djeshme  së bashku.

Arbana ka ndarë herë pas here copëza nga ambienti ku kalon orët më të këndshme me Jonin, mbesën, si dhe gatuan recetat e preferuar për ta, por Xhemi na tregoi dje se në ç'oazë mrekullie jeton mikja e saj.

 

Një stil modern, me strukturë xhami, ku dominojnë nuancat e tokës dhe mobilijet me materiale druri. "Mëngjesi te shtëpia e Panes", shkruan Xhemi në foton e postuar në Instastory ku shfaqet e relaksuar teksa po shijon pamjen që shtrihet para syve të saj si edhe nje filxhan kafeje.  Mëngjeset tek shtëpia e Panës, siç e quan ajo Arbanën.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s