BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Gossip

Pasi humbi fëmijën që priste me bashkëshortin, modelja e njohur jep lajmin e dhimbshëm: E trishtuar që nuk do të jetë kurrë shtatzënë

Pasi humbi fëmijën që priste me bashkëshortin, modelja e

Pas situatës së rëndë që kaloi, modelja e njohur amerikane ,Chrissy Teigen, ka shprehur trishtim se nuk do të jetë përsëri shtatzënë, pasi ka humbur fëmijën që priste me bashkëshortin John Legend, në fillim të këtij viti.

“Dua të jem shtatzënë dhe jam e trishtuar që nuk do të jem më kurrë”, shkroi modelja amerikane në Instagram.

Ajo e shoqëroi postimin e saj me një selfie ku dukej barku i fryrë.

35-vjeçarja humbi djalin e saj, të cilin ajo dhe Legend e kishin quajtur Jack, në shtator, pasi pësoi ndërlikime të shtatzënisë dhe gjakderdhje.

“Edhe pse nuk jam më shtatzënë, çdo shikim në pasqyrë më kujton se çfarë mund të ketë qenë”, shkroi ajo në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.

Pasi humbi fëmijën që priste me bashkëshortin, modelja e

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen)

Më të lexuarat