Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi i alarmoi të gjithë, Arbana Osmani zbulon përfundimisht a do largohet apo jo nga Top Channel

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram, përmes një postimi që na bëri vërtet konfuzë.

Moderatorja e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, shkruante se ndihet e lodhur por e lumtur ndërkohë që po kalon ditët e fundit në “Top Channel”.

“Ditët e fundit në Top, e lodhur por e lumtur”, shkruante ajo.

Kjo deklaratë na bëri të gjithëve konfuzë nëse do të largohej përgjithmonë nga televizioni ku ka punuar prej vitesh, apo thjesht do të mbyllë sezonin e “Dua të të bëj të lumtur”!

Shumë prej miqve të saj nisën ta pyesnin në Instagram, dhe Arbana na sqaroi njëherë e mirë. Ajo me sa duket ka në plan të nisë pushimet pasi ka premtuar se do të rikthehet.

Pra qetësohuni, Arbana do të vijojë të jetë në televizionin ku është rritur profesionalisht dhe fizikisht!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2019 - 07:20

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani po bëhen prindër për herë të dytë dhe lajmin e gëzueshëm artistët zgjodhën ta japin publikisht gjatë koncertit të Alban Skënderajt në Prishtinë, sapo përfunduan së kënduari këngën dedik

Postuar: 19/06/2019 - 22:10

Vesa Luma ka kërkuar të martohet sërish.
 

Postuar: 19/06/2019 - 15:47

Ronela Hajati gjatë këtyre muajve ka nxjerr një sërë këngësh që janë pëlqyer shumë nga publiku dh

Postuar: 18/06/2019 - 12:29

Benard Marashi dhe Xheni Mhillaj kanë qenë një ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura për pu

Postuar: 18/06/2019 - 12:09

Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta është një ndër personazhet më ak

Postuar: 18/06/2019 - 10:18

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, kërcënoi me dëbimin e miliona njerëzve që jetoj

Postuar: 18/06/2019 - 08:51

Ditën e djeshme reperja shumë e komentuar e shoëbizit, Tayna, u diplomua në një universitet të Pr