BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Pasi lajmi qarkulloi me shpejtësi se këngëtarja e njohur kishte marrë postin e rëndësishëm në UKT, vjen reagimi i parë i Zaimina Vasjarit (Publikon VIDEON)

Pasi lajmi qarkulloi  me shpejtësi se këngëtarja e njohur kishte

Ditën e sotme u bë e ditur se Zaimina Vasjari është emëruar specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizimeve në Durrës, në degën e Shijakut.

Këngëtarja dhe arkitektja është emëruar në këtë detyrë më 10 qershor të këtij viti.Pasi lajmi u bë publik, “Miss Shqipëria 2002” ka reaguar për herë të parë me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka ndarë në Instastory me ndjekësit e saj një video, me anë të së cilës tregon se këtë fundjavë ka zgjedhur ta kalojë në det, me një jaht super luksoz.

“Paçi një fundjavë të këndshme”, është mbishkrimi që modelja ka zgjedhur për videon, në të cilën duket edhe vajza e saj e vogël, e kthyer me kurriz nga kamera.

Pasi lajmi qarkulloi  me shpejtësi se këngëtarja e njohur kishte

Me këtë postim, me gjasa Zaimina ka treguar se nuk i intereson se çfarë mendojnë të tjerët për postin e saj të ri dhe se ka vazhduar pushimet e qetë.