BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Gossip

Pasi mësoi se është shëruar nga koronavirusi / Reagon për herë të parë Florjan Binaj

Pasi mësoi se është shëruar nga koronavirusi / Reagon

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj, pas dy javësh izolim pasi rezultoi pozitiv nga koronavirusi, është shëruar.

Këtë fakt e ka mësuar pasi nga tamponi i dytë të cilit iu nënshtrua ditën e djeshme, doli negativ.

I lumturuar nga lajmi i marrë, Flori ka ndarë reagimin e parë në rrjetet sociale, teksa ka publikuar foton e një astronauti euforik dhe disa emoji lumturie.

“Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq e mikesha që më qëndruan pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”, shkruan aktori.

Pasi mësoi se është shëruar nga koronavirusi / Reagon

Më të lexuarat