BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Gossip

 Pasi nxorën fotot nga krevati, vajza e biznesmenit të njohur dhe këngëtari i famshëm publikojnë të tjera skena të ‘nxehta’

 Pasi nxorën fotot nga krevati, vajza e biznesmenit të njohur dhe

Niki ka bërë një bashkëpunim me Albanin. Në video e këngës çiftin shfaqen në skena intime duke e treguar publikisht dashurinë e tyre.

Përpos këtyre, videoklipi është i veçantë edhe nga ana vizuale.

 Pasi nxorën fotot nga krevati, vajza e biznesmenit të njohur dhe

Në fund Albani dhe Niki shfaqen në shtrat teksa vështrojnë planetin tokë dhe Niki i thotë Albanit: "Shiko çfarë po ndodh në Tokë. Njerëzit po jetojnë të ndarë. Le të shkojmë në një mision për të ndihmuar në evoluimin e ndërgjegjësimit. Le të mishërohemi dhe të kthehemi tek dashuria pa kushte".

 Pasi nxorën fotot nga krevati, vajza e biznesmenit të njohur dhe