Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Pasi publikoi mesazhet e dashurisë me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj pendohet dhe merr vendimin drastik

Pasi publikoi mesazhet e dashurisë me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj pas lajmit të bujshëm ku pranoi publikisht lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku, tani aktorja nuk i kursen më postimet me Markun në rrjetet sociale dhe kujdeset që komentet t’i mbajë të bllokuara.

Së fundmi ajo ka publikuar edhe një foto të bisedës që ka bërë me partnerin e ri në WhatsApp.Në bisedë ata kanë një ‘debat’ se kush është shefi në marrëdhënien e tyre dhe me shaka e kalojnë situatën.

Rudina: Ok, you are the boss

Marku: Të dua

Rudina: Ishte shaka I’m the boss

Marku: Hahahah yes

Nuk dihet pse, por këtë foto Rudina e ka fshirë vetëm pak minuta pas publikimit.

 

Më të lexuarat