Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Pasi publikuan super-bashkëpunimin, Mozzik dhe Tayna ndryshojnë mendje papritur

Pasi publikuan super-bashkëpunimin, Mozzik dhe Tayna ndryshojnë

Ditën e sotme është publikuar bashkëpunimi i parë muzikor i dy artistëve Tayna dhe Mozzik. Projekti ishte planifikuar të publikohej më 28 janar, megjithatë dikush u tregua më i shkathët dhe ua publikoi këngën pa i pyetur. Nga aq sa dëgjuam, kënga e tyre duket se do të kthehet në hit dhe teksti i saj mësohet shumë shpejt. Por, pasi kënga u zbulua, Tayna dhe Mozzik kanë vendosur të ndryshojnë datën e publikimit.

Menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli ka zbuluar për “Prive.al” se kënga do të publikohet nesër në orën 12.

Më të lexuarat