BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Gossip

Pasi u divorcua nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj zbulon a është në një lidhje

Pasi u divorcua nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj zbulon a

Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndan foto nga përditshmëria e tij apo video të vajzës, Viktoria.

Së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ ku vihet re një makinë e dëmtuar me anë të së cilës tregon si është kur je në një marrëdhënie dhe një makinë në gjendje të mirë me të cilën nënkupton si është kur je single, duke treguar kështu se nuk ka një tjetër partnere në krah.

Pasi u divorcua nga Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj zbulon a