BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale, miqtë e këngëtares tregojnë se ata nuk kanë folur as në telefon me të, Dafina Zeqiri dhe Fjolla Morina i dërgojnë këtë mesazh Beatrixës

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale,

Këngëtarja nga Kosova Beatrix Ramosaj reagoi të martën e 25 janarit për herë të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP. Emra të njohur të botës së showbizit e kanë mbështetur Beatrixën me komentet e tyre në rrjetin social Instagram.

Në postimin e gjatë që ajo ka bërë, ka marrë reagime edhe nga Fjolla Morina dhe Dafina Zeqiri.

“Ti je dritë”, ka shkruar Fjolla, derisa Dafina i ka dhënë mbështetje përmes disa ’emoji’ në formë zemre.

Beatrix në postimin e saj ndër të tjera shprehej se jo çdo gjë është fushë me lule dhe se tranzicioni në jetën reale ka vështirësi sa i takon përshtatjes.

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP” u tha se Beatrix Ramosaj është në gjendje të rënduar psikologjike dhe madje ajo mungoi të dielën në Fun Club. Ndërsa miq të saj thanë se as nuk kishin pasur mundësi të komunikonin në telefon me të.

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale,

Pasi u tha se është në gjendje të rënduar emocionale,