BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Gossip

Pasi u zbulua se merr 5 mijë euro për koncert, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Luana Vjollca

Pasi u zbulua se merr 5 mijë euro për koncert, nuk do ta besoni

Dje mediat shkruan se  Luana Vjollca fiton rreth 5 mije euro në natë për një koncert që ajo zhvillon në lokalet e kryeqytetit, Kosovës dhe diasporës.

Prej disa kohësh Luana Vjollca menaxhohet nga Krenar Çoçaj që njëkohësisht është dhe i dashuri i saj, dhe moderatorja nuk po ndalet së publikuari këngë të reja.
 
Një ditë pasi u zbulua se fiton 5 mijë euro nga koncertet, Luana Vjollca ka reaguar me një postim në Instagram.
 
“Puna jote e madhe do të paguhet. Njerëzit e duhur do të shfaqen. Ëndrrat e tua do të bëhen realitet”, shkruan moderatorja.
 
Kjo është edhe motoja kryesore e jetës së Luanës, sipas së cilës kush punon fiton.

Më të lexuarat