Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pasi u zbulua se merr 5 mijë euro për koncert, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Luana Vjollca

Postuar: 20/06/2019 - 13:52

Dje mediat shkruan se  Luana Vjollca fiton rreth 5 mije euro në natë për një koncert që ajo zhvillon në lokalet e kryeqytetit, Kosovës dhe diasporës.

Prej disa kohësh Luana Vjollca menaxhohet nga Krenar Çoçaj që njëkohësisht është dhe i dashuri i saj, dhe moderatorja nuk po ndalet së publikuari këngë të reja.
 
Një ditë pasi u zbulua se fiton 5 mijë euro nga koncertet, Luana Vjollca ka reaguar me një postim në Instagram.
 
“Puna jote e madhe do të paguhet. Njerëzit e duhur do të shfaqen. Ëndrrat e tua do të bëhen realitet”, shkruan moderatorja.
 
Kjo është edhe motoja kryesore e jetës së Luanës, sipas së cilës kush punon fiton.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për