BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Gossip

“Paske pi içik o jetë”, Luizi dhe Kristi ‘përplasen’ në rrjetet sociale: Memoria jote e vërteton këtë gjë

“Paske pi içik o jetë”, Luizi dhe Kristi

Një ditë më parë Luiz Ejlli postoi në profilin e tij në “Instagram” një foto ku bashkëngjitur me të shkruante:

Si çdo postim tjetër i fituesit të këtij edicioni të “Big Brother VIP”, edhe ky ka marrë menjëherë me mijëra pëlqime dhe komente pa fund.

Një ndjekës i kujton këngëtarit të dashur për publikun se ‘si sot një muaj është shpallur fitues i shqiptarisë’.

Luizi e ka lexuar komentin në fjalë dhe me humor i përgjigjet: “Si sot një muaj, më tha Kristi: Luiz... a më ke frikë?”.

Ndërkohë edhe ish-finalisti i BB VIP nuk ka qëndruar në heshtje, por ka vendosur që të reagojë ndaj komentit të Ejllit.

“Tu desh një muaj që të pranoje publikisht që më paske pasur frikë. Memoria jote e vërteton këtë”, i kthehet Kristi.

E sigurisht që këngëtari i ka kthyer menjëherë përgjigje Kristit dhe duke qeshur i thotë: “Paske pi i çik o jetë”.