BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Gossip

“Pastruesja më kapi mat me...”/ Blogeres së njohur shqiptare i ndodh e papritura në hotel

“Pastruesja më kapi mat me...”/ Blogeres së njohur

Temë në emisionin e sotëm të Bieta Sulos ishin pushimet e verës. Lidhur mr këtë dha komentin e saj edhe blogerja e ushqimeve Ami Bekteshi, e cila së fundmi ka lënë Francën për të pushuar disa ditë në jug të vendit tonë.

Teksa të ftuarat po ndanin eksperiencat në studio, Ami kujtoi një nga rastet kur ishte duke pushuar me të shoqin në Francë dhe pastruesja e hotelit u kishte hyrë në dhomë pa trokitur.

“Si duket kishte menduar se dhoma ishte liruar dhe hyri pa trokitur. Unë dhe im shoq ishim ende aty se çift i ri, e kuptoni”, kujtoi mes të qeshurash Ami.