BREAKING NEWS

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi: Po poshtëron veten, ka përdorur pushtetin për të rritur zerot në llogarinë e tij, shpif për këdo që...

Ish-kryeministri e akuzoi si të shitur te Balla, reagon ashpër Bardhi:
x
BREAKING NEWS

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e kundërshtarit”, Sali Berisha nuk harron të sulmoj Bashën: U angazhua për llogari të...

“Ish-kryetarit i vinin mesazhe dhe s’përmendte emrin e
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Si paraqitet
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet litri i naftës, benzinës dhe gazit

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja, sa do të shitet
x
BREAKING NEWS

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të ardhshëm, reagon Dash Shehi: Të gjitha mbeten manovra politike

Agron Duka dhe Fatmir Mediu propozuan emrin e tij për President të
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x

Gossip

(VIDEO) Patën krisje të fortë me tyre, ky është mesazhi që DJ Dagz i përcolli Donaldit

(VIDEO) Patën krisje të fortë me tyre, ky është mesazhi

Mbrëmjen e djeshme, Einxhel mori pjesë në Big Brother përmes një lidhjeje live nga Spitali, ku kreu operacionin pas lëndimit në krah.Moderatorja duhet të qëndrojë derisa të përmirësohet dhe mbetet për t’u parë nëse do të rikthehet brenda shtëpisë së famshme.

Ajo pati mundësinë që të komunikonte live dhe me Dj Dagz.Teksa foli me Einxhel, Dj nga Kosova pati dhe disa fjalë për Donaldin.

Ky i fundit qëndroi pranë Einxhel deri në mëngjes pasi lëndoi rëndë krahun gjatë një loje që po bënte me banorët e tjerë në shtëpinë e famshme.

“Dua t’i falenderoj banorët që më kanë bërë sikur unë të jem brenda me kujdesin ndaj Einxhelit. Ty të dua shumë, bëhu e fortë dhe të pres jashtë. Kam thënë kur kam dalë që ke jashtë një vëlla me u kujdesur për Trixën dhe doja që të kisha një vëlla brenda që të kujdesej për Einxel dhe ti e ke bërë. Faleminderit shumë.”, tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat