BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Gossip

"Pati nevojë për ndihmë mjekësore"/ Lindja e vajzës nuk paska qenë aspak e lehtë, Sara Hoxha prek me mesazhin e fundit dhe tregon ç'ka ndodhur: Java më e vështirë e jetës sime (VIDEO)

"Pati nevojë për ndihmë mjekësore"/ Lindja e

Sara Hoxha dhe Ledion Liço një javë më parë u bënë prindër për herë të tretë, teksa erdhi në jetë vajza e tyre, Ruya. Për të bijën producentja foli për herë të parë ditën e djeshme, kur zbuloi emrin e saj të veçantë, që meqë ra fjala do të thotë ëndërr, ndërsa sot ajo ka rrëfyer më shumë për lindjem e saj.

Kështu, Sara e quan të bijën si “njeriu më i fortë që ka njohur” pasi kishte nevojë për ndihmë mjekësore menjëherë pas lindjes dhe fatmirësisht tani është duke u rikuperuar. E teksa fokusi dhe e gjithë vëmendja e Hoxhës është ndaj të bijës, sot nis transmetimim “Dancing With the Stars”, projekt në të cilin ajo është producente.

Në lidhje me programin dhe kujdesin që ka treguar ndaj saj e familjes këtë periudhë, Sara ka bërë një falenderim publik për partnerin, drejtorin artistik të Top Channel, Ledion Liço, i cili sipas saj e ka mbuluar në çdo pozicion gjatë kësaj kohe. Ajo po ashtu e quan veten me fat që do ta ketë emrin pranë Ledionit në këtë projekt e që mëson nga ai çdo ditë, ndërsa nuk harron të na urojë të gjithëve shikim të mbarë të DWTS sonte.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)