BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

“Për buqetë të zgjodha këtë ...”/ Bashkëshortja e tij feston sot datëlindjen, Agron Llakaj i bën dedikimin e ëmbël dhe i poston foton e veçantë: Do të pimë dolli zemre e dashurie dhe le të dehemi

“Për buqetë të zgjodha këtë ...”/

1 dhjetori është një ditë e rëndësishme për familjen e aktorit Agron Llakaj. Bashkëshortja e tij, Kostandina feston sot ditëlindjen dhe në këtë 60-vjetor ai i ka kushtuar një urim të veçantë.

Krahas mesazhit, Llakaj ka shpërndarë edhe një foto, teksa shfaqen së bashku me nipërit dhe mbesën.

“…e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre, e dashur Kostandina ! Per buqete zgjodha kete foto, kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri…,Adea,Teos dhe Brus . Gezofsh dhe per 100 ! Nuk festojme dot sic do deshironim…,por do pime dolli zemre e dashurie…,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin!”, shkruan aktori.

“Për buqetë të zgjodha këtë ...”/

Më të lexuarat