BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu mbyll gojën të gjithëve, publikon foton private të mbështetur në kraharorin e të dashurit, kush është juristi i njohur që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Jeta private e moderatores shumë të pëlqyer nga publiku, Nevina Shtylla ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur u zbulua lidhja e saj me një djalë simpatik, Arbër Myftari, me profesion jurist.

Nevina është treguar shumë e rezervuar duke e mbajtur partnerin jashtë rrjeteve sociale apo mediave. Mirëpo, teksa akoma vazhdojnë ta pyesin nëse është single, moderatorja ka publikuar një foto pranë tij si për t’ua mbyllur gojën.

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Në foton në fjalë Nevina shihet e mbështetur në kraharorin e tij dhe është kujdesur të mos ia zbulojë shumë fytyrën. Dyshja kanë qenë në plazh së bashku dhe siç duket janë më mirë se kurrë.

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Për herë të parë, moderatorja e njohur e Top Channel iu

Më të lexuarat