BREAKING NEWS

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP për analizat e COVID-19, privati nuk mund të kryejë teste

Epidemiologu rrëzon Spitalin Amerikan: OBSH ka licencuar vetëm ISHP
x

Gossip

“Për Hollywood së shpejti”, çfarë po paralajmëron Armina Mevlani? Deklarata që shtoi dyshimet

“Për Hollywood së shpejti”, çfarë po

Armina Mevlani ka postuar një foto, shoqëruar me një shprehje, por moderatori Eni Shehu i ka sugjeruar, se duhet të luajë një film. Aq është dashur që Armina Mevlani të shprehë hapur dëshirën për të qenë pjesë e Hollywood.

 “Ndoshta poetët kanë të drejtë, ndoshta dashuria është e vetmja përgjigje,”- shkruan Armina Mevlani.

Postimi i Armina Mevlanit dhe komentet me Eni Shehun.

Menjëherë pas këtij postimi, komenton Eni Shehu: “Ndoshta ti duhet të luash një film”.

Me sa duket kjo paska qenë një dëshirë e fshehtë e bloggeres, Armina Mevlani, që menjëherë ka komentuar: “Ja ma ndill ti dhe për Hollywood së shpejti”.

“Për Hollywood së shpejti”, çfarë po