BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

Për sa para do “blihej” nga Edi Rama? Këngëtari shqiptar habit me përgjigjen

Për sa para do “blihej” nga Edi Rama? Këngëtari

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” është pyetur për marrdhënien me kryeministrin Edi Rama

“A do e shikojmë ndonjëherë Stresin në krah të Edi Ramës”, e pyeti moderatorja reperin.

Ai u përgjigj se në mënyrë absolute jo, duke e krahasuar veten me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, kur tha që sikurse dhe Albini, ai nuk i shkel idealet e parimet.

Më të lexuarat