BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

"Për shpirt të babit s'të do kush sa ne të 3", Luizi me "zemër" në duar sqarohet me Armaldon (VIDEO)

"Për shpirt të babit s'të do kush sa ne të

Luizi dhe Armaldo u sqaruan për debatet që patën mes tyre.

Luizi i tha Maestros se nuk ka pse merr çdo gjë si provokim, pasi ndonjëherë ai flet me shaka.

Gjatë gjithë ditës së sotme, Armaldo i mbajti qëndrim Luizit, pasi u ndje i ofenduar nga debatet mbrëmjen e kaluar.

“Për shpirt të babit nuk të don njeri këtu sa ne të tre”, i tha Luizi Armaldos.

Ai shtoi se nëse ai e ka marrë seriozisht debatin e mbrëmshëm, turp t’i vijë.