Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

“Për të jam llokum me arra”, Genta Ismajli flet për bashkëjetesën me biznesmenin turk, tregon çfarë bën çdo mëngjes partneri për të

“Për të jam llokum me arra”, Genta Ismajli flet për

Këngëtarja Genta Ismajli ka konsoliduar prej kohësh lidhjen me biznesmenin turk Hysein Usta. Genta dhe Hysein postojnë shpesh foto me njëri-tjetrin teksa po bashkëjetojnë në Turqi.

Genta ishte e ftuar sot në "Ëake up", në Top Channel ku tregoi se partneri kujdeset shumë për të dhe po e mbështet në karrierën e saj muzikore.

"Që në mëngjes më bën kafen, çdo ditë ma përgatit dhe më shijon më shumë kur ma bën ai kafen", u shpreh Genta.

Më të lexuarat