BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

"Për të nuk lodhem së..."/ Me fjalët më të ëmbla, Fifi rrëfehet për partnerin e saj (Foto)

"Për të nuk lodhem së..."/ Me fjalët më

Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raci krahas një karrierë të suksesshme muzikore tërheqë vëmendje edhe me jetën e saj private.

Që kur doli nga shtëpia e Big Brother VIP, Fifi ka gjetur dashurinë dhe prej muajsh po shijon një romancë me Adis Patushin.

Dyshja janë pothuajse të pandashëm dhe ai qëndron pranë këngëtares edhe në performancat e saj dhe mbrëmjet muzikore.

Ndërkohë dashurinë që ndjenë për të, krijuesja e hitit “Diell” nuk heziton ta shfaq edhe përmes postimeve të ndryshme.

Rëndësinë që Adisi ka për të, Fifi e ka treguar edhe gjatë një pyetësori që këngëtarja ka zhvilluar me fansat në Instagram.
Këngëtarja e pyet nga një fansa se a ndihet e plotësuara me Adisi, teksa Fifi iu përgjigj duke thënë se ai është personi më i mrekullueshëm që ka takuar ndonjëherë.

“Është gjithçka që kam kërkuara në jetë. Adisi është njeriu më i mrekullueshëm që kam takuar.. nuk lodhem duke shkruar për të e as nuk do të lodhem kurrë.. vetëm Zoti ka ditur me ma sjell kapakun e tenxheres time dhuratë. Të dua më shumë se çdo gjë në univers”, ishte përgjigja e Fifit.

Ndryshe, sa i përket muzikës këngëtarja ka paralajmëruar projektin e ri “Trauma” që pritet të publikohet së shpejti.