BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Gossip

“Për tre muaj do të lidhet”/ Astrologia e njohur ‘zbërthen’ Tea Trifonin dhe parashikon kush do të jetë i dashuri i saj i ri

“Për tre muaj do të lidhet”/ Astrologia e njohur

Astrologia Laura Bilalli parashikoi sot fatin e ish-konkurrentes së ‘Përputhen’, Tea Trifonit në lidhje me dashurinë.

Sipas saj, Tea pas tre muajsh do të jetë në një lidhje, e cila do të zgjasë. Laura u shpreh se djali në fjalë do jetë nga fusha e biznesit.

“Tea nuk është në një lidhje, por për tre muaj do të lidhet. Do të jetë një lidhje e mirë që do të zgjasë, mund të përfundojnë bashkë. Është një lidhje e re, jo me ato të kaluarit. E gjithë varet nga Tea. Më shumë do të jetë pjesë e biznesit dhe do ketë shenjën e Luanit”, u shpreh Laura.

Kjo e fundit tha gjithashtu se ish-konkurrentja e “Për’puthen” është karakter i çuditshëm dhe se di mirë që të shesë veten në pjesën e komunikimit.

Laura tha se Tea është shumë detajiste dhe se ka qejf me e pas partnerin më shumë si mik se sa të dashur.

“Ke qejf me qenë dominante në një lidhje”, tha Laura duke iu drejtuar Teas.

“Për tre muaj do të lidhet”/ Astrologia e njohur

Më të lexuarat