BREAKING NEWS

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e fundit të Qeverisë dhe publikon LIVE kontratën: Ju tregoj çfarë do të ndodhë me 4646 metra katrorë pa leje në mes të Tiranës

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x

Gossip

Përballë Donald Veshajt dhe Bora Zemanit në formatin e kërcimit? Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë, tregon vendimin që ka marrë (FOTO)

Përballë Donald Veshajt dhe Bora Zemanit në formatin e

Ideja që Beatrix Ramosaj dhe Ilir Shaqiri do të viheshin përballë Bora Zemanit dhe Donald Veshajt në dy emisione të ndryshme kërcimi bëri bujë të madhe në media.

Mirëpo, teksa të gjithë prisnin që emri i këngëtares të ishte ndër konkurentët e “Dance with Me” nuk ndodhi kështu. Gjatë mbrëmjes së djeshme (19 shtator) u zhvillua nata e parë e emisionit të kërcimit në Klan, ku u la të kuptohej se mbase në vazhdim Trixa do të merrte pjesë. Por tani nuk ka më dysime.

Ish-konkurentja e Big Brother Vip së fundmi ka ndarë një Instastory, ku sqaron që do të jetë aktive për fansat por jo në atë format.

“Për dashamirësit e mi. Faleminderit që vazhdoni të shprehni dëshirën çdo ditë për të më shikuar në emisione televizive, por ne do të shihemi në forma tjera së bashku. Jam në xhirime të videoklipeve të reja dhe disa surprizave të tjera vizuale, nën drejtimin e kushteve dhe dëshirave të mija. Ju dua! Beatrix,”-shkruan Ramosaj.

Përballë Donald Veshajt dhe Bora Zemanit në formatin e

Kujtojmë që gjatë puntatës së parë, prezantuesja Alketa Vejsiu u shpreh se do të ketë hyrje të reja dhe surpriza në puntatat e radhës së spektaklit.

Ermal Mamaqi, si anëtar i jurisë, pyeti nëse do të jetë Beatrixi dhe Alketa ftesën e la të hapur për këngëtaren nëse dëshironte të bëhej pjesë e këtij spektakli.

Alketa Vejsiu: Do të kemi hyrje të reja në këtë formacion.

Ermal Mamaqi: Do vijë Beatrixi?

Alketa Vejsiu: Nuk e dimë në do vijë Beatrixi.

Ermal Mamaqi: Aman Beatrix nëse na dëgjon të lutem hajde.

Alketa Vejsiu: Gjithçka mund të ndodhi. Beatrix Ramosaj mund të kërcejë këtu në DWMA, mirë se të vijë.

Më të lexuarat