BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x
BREAKING NEWS

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin
x
BREAKING NEWS

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror rus lëshon paralajmërimin e frikshëm: “Armagedon-i” mund të jetë afër! Raketat bërthamore do godasin Londrën dhe New York-un nëse preket...

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror
x

Gossip

Përballje e fortë mes dy moderatoreve të njohura dhe televizioneve! Kokë më kokë me "Big Brother Vip"/ Alketa Vejsiu sjell në Shqipëri për herë të parë programin e famshëm me VIP-at

Përballje e fortë mes dy moderatoreve të njohura dhe

Moderatorja Alketa Vejsiu sërish ka marrë vëmendje. Ajo prej disa ditësh ka udhëtuar drejt Republikës Domenikane por jo vetëm. Me të është parë edhe Vera Grabocka, Aleksandër Frangaj dhe një grup stafi.

Por si qëndron puna? A do të ketë së shpejti ndonjë program të ri në “Klan”?

“News31” zbulon se tashmë “Klan” ka blerë patentën e programit të famshëm që quhet “L’isola dei Famosi” .

Ky lloj programi ka në fokus mbijetesën në një ishull të disa personazheve VIP. VIP-at duhet të jenë pikërisht ata që duhet të bëjnë gjithçka vetë, duke nisur nga gjetja e ushqimeve, strehimi etj.

Por kush do të jenë konkurrentët? Ende nuk dihen emrat.

Mesa duket konkurrenca mes televizioneve si “Klan” dhe “Top Channel” sa vjen edhe rritet. Kujtojmë që “Top Channel” mori një shikueshmëri të jashtëzakonshme me spektaklin “Big Brother VIP Albania”.

Më të lexuarat