BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit shkojnë menjëherë në vendngjarje

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit
x

Gossip

Përfundoi dashuria!/ Pas lajmit të ndarjes, Mozzik ‘i merr hak’ Loredanës dhe sjell këngën ‘dhelpër’