BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në duar e me gojë të mbyllur, ç’po ndodh me Kejvina Kthellën? Del videoja që u bë virale në rrjet

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në

Kejvina Kthella postoi dje në Instagram disa foto e video, në të cilat shfaqet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në

Ajo shfaqet me gojë të mbyllur dhe me pranga në duar dhe tregon se e gjithë kjo ka të bëjë me “rrëmbimin” e saj.

Kejvina publikoi edhe një video ku shihet duke pozuar para kamerës, ndërkohë në sfond aktori i humorit, Visjan Ukcenaj zbret nga një makinë tip “Range Rover” dhe qëllon në ajër me pistoletë.

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në

Në këtë moment, Kejvina trembet shumë dhe reagimi epik i saj duket se është bërë viral në rrjet.

Për një gotë ujë përfundova kështu. Po si mund të rrëmbehem unë?”, shkruante ndër të tjera ajo.

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në

Megjthatë, bukuroshja seksi ka treguar se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar, pasi kjo është mënyra që ajo ka zgjedhur për të treguar se do të shfaqet në një emision humori.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në

"Përfundova kështu për një..."/ Me pranga në